Kontaktujte nás

Daňové poradenství

Nabízíme profesionální daňové poradenství v Praze, kterého mohou využít všichni podnikatelé, ať už živnostníci nebo obchodní korporace. Jestliže nemáte vlastní účetní a nechcete si sami připravovat daňové přiznání nebo potřebujete čas od času poradit s řešením složitých účetních a daňových otázek, určitě využijte služeb naší externí firmy.

Naši společnost, poskytující daňové poradenství přímo na Praze 5 a na Praze 1, tvoří pouze proškolení specialisté, kteří dobře znají aktuální legislativu a vědí, jak nejlépe uplatnit daňové výhody a daňově optimalizovat, aby podnikatel odvedl státu co nejméně a zároveň měl vše v pořádku při případné kontrole.

Co vše zahrnuje daňové poradenství pro podnikatele

  • Specializujeme se na zpracování přiznání k dani z příjmu fyzických i právnických osob.
  • Vedeme účetnictví a daňovou evidenci.
  • Vyřídíme za vás vše potřebné kolem daně z přidané hodnoty.
  • Pomůžeme s řešením silniční daně.
  • Řešíme též spotřební daň, místní daně, poplatky a vše další, co se točí kolem daňového poradenství.

Daňové poradenství od nás

Neváhejte a objednejte si profesionální daňové poradenství u nás. Služby nabízíme po celé Praze. Stačí, když nás kontaktujete a domluvíte si schůzku, na které vás se vším podstatným seznámíme. Naše firma spolupracuje nejen s českými finančními úřady, ale též s úřady v Rakousku, Německu, Slovinsku a Chorvatsku. Kromě daňového poradenství pro podnikatele nabízíme též vedení účetnictví nebo zpracování mezd.

Málokdo ví, že na daních se dá hodně ušetřit a to vše v zákonných mezích. Jen musíte dobře znát nejnovější daňové zákony a předpisy. Kdo zná nejlépe daňové úlevy a výhody, aby stát dostal, co mu patří, ale aby si na své přišla také vaše firma? Specialisté, kteří se daněmi zabývají neustále. A to jsme my. Objednejte si daňové poradenství u nás a uvidíte, že to bude pro vás výhra.