Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Pokud nevíte, jakým způsobem si zajistit sídlo pro svou obchodní společnost, máme pro vás několik užitečných tipů, ve kterých se můžete inspirovat. Jednou možností je koupě nemovitosti, ze které budete pracovat, další pronájem kanceláře a poslední virtuální sídlo, kdy na dané adrese skutečně nesídlíte, ale prezentujete se pod ní v obchodním rejstříku, nachází se na fakturách a ve všech uzavřených smlouvách.

Poskytnutí sídla společnosti Praha

My vám jsme schopni zajistit sídlo pro vaši společnost v Praze, kde můžete využít výhody především v minimálních kontrolách ze strany finančních úřadů. I když máte své účetnictví naprosto v pořádku, kontrola je nepříjemnou komplikací, která vám zabere mnoho času. Jestliže svou firmu přesídlíte do Prahy, tak těmto kontrolám můžete efektivně uniknout.

Co nabízíme v rámci poskytnutí sídla společnosti

Doporučíme vhodné sídlo pro vaši firmu – dáme vám vybrat z několika možných variant. Zajistíme náležité označení budovy i poštovní schránky, postaráme se o přeposílání veškeré došlé pošty a poskytneme i související administrativní služby. Vaše společnost za takové sídlo zaplatí 500 Kč měsíčně. Bude ho však mít kompletně bez starostí.