Kontaktujte nás

Poskytnutí sídla firmy

Hledáte vhodné sídlo pro svou firmu? K podnikání nestačí pouze dobrý nápad, ale je potřeba vše zařídit i po právní stránce. Jestliže máte svou společnost již založenou a hledáte pro ni vhodné sídlo v lukrativní oblasti, rádi vám v této problematice podáme pomocnou ruku. Zajišťujeme poskytnutí sídla firmy v Praze, kdy rovnou můžete využít i celé škály našich doplňkových služeb.

Poskytnutí sídla firmy Praha – vaše virtuální kancelář

Víte, že v obchodním rejstříku můžete mít uvedené i sídlo, na kterém se běžně nevyskytujete? Stačí, když bude náležitě označené vašimi identifikačními údaji na budově a poštovní schránce. Nemusíte tedy pracovat přímo v Praze, abyste zde mohli mít sídlo.

Vaše firma však bude za těchto podmínek působit mnohem důvěryhodněji, než když má sídlo někde na maloměstě či na venkově. Zajištění sídla od nás je tedy lepší volbou z pohledu zákazníků i budoucích obchodních partnerů. Nehledě na to, že v Praze nehrozí tak časté kontroly ze strany finančních úřadů jako jinde.

Naše služby v oblasti poskytnutí sídla Praha zahrnují:

  • přebírání došlé pošty,
  • přeposílání došlé pošty,
  • zasílání informace o nově došlé zásilce na SMS nebo na e-mail,
  • skenování došlé pošty a její posílání e-mailem,
  • úschova pošty pro pozdější vyzvednutí klientem nebo jím určenou osobou (podle přání klienta),
  • cenu pouze 500 Kč měsíčně.

Kromě sídla pro vaši firmu vám nabízíme také profesionální daňové poradenství, vedení účetnictví, daňové evidence nebo zpracování mezd.