Kontaktujte nás

Vedení účetnictví

Velkým firmám, malým a středním podnikům i drobným živnostníkům nabízíme profesionální vedení účetnictví, které může ušetřit spoustu vašich starostí. Účetnictví a s ním neodmyslitelně spojené administrativní činnosti často pouze zatěžují vlastní podnikání. Na svou účetní mnoho podnikatelů nemá potřebný rozpočet, proto se zde nabízí mnohem efektivnější řešení, a to zajištění účetních služeb od nás – od externí firmy.

Vedení účetnictví pro živnostníky i podniky

Nabízíme kompletní vedení účetnictví, kdy získáte lepší přehled o svých aktivech, pasivech, výnosem a nákladem. Řádné účetnictví je dobré nejen z pohledu případných kontrol finančních úřadů, ale také pro vaši vlastní informaci. My za vás v této oblasti převezmeme veškerou odpovědnost a precizně zpracujeme všechny podklady do účetních knih a deníků.

Zároveň zajistíme archivaci dokladů po nezbytně dlouhou dobu. Díky profesionální účetní také získáte lepší kontrolu nad svými závazky a pohledávkami a nestane se, že byste nějakou fakturu nebo dluh vůči úřadům uhradili až po termínu. Vedení účetnictví zajišťujeme především v Praze.

Rozsah našich odborných služeb rádi přizpůsobíme vašim specifickým požadavkům a zajistíme opravdu profesionální vedení účetnictví. Praha 5 je sídlem naší společnosti. Zde si tedy s námi můžete domluvit schůzku, na které si ujasníme podmínky vzájemné spolupráce.

Veškeré podklady zpracováváme v našem účetním softwaru. Vyhotovujeme účetní výkazy, daňová přiznání i další podklady pro různé statistiky. Kromě samotného vedení účetnictví naše firma nabízí též daňové poradenství, zaměřené rovněž na podniky a OSVČ.

Vedení účetnictví není vždy podmínkou

Vedení účetnictví u živnostníků a dalších OSVČ není vždy podmínkou. Mnohdy stačí pouze daňová evidence nebo jenom evidence příjmů a pohledávek, pokud se rozhodnete své výdaje uplatnit výdajovým paušálem (procentem z vašich příjmů). Je však na účetní, aby posoudila, jaký způsob evidence se vám nejvíce vyplatí. Účetní od nás vám mohou ušetřit tisíce peněz na daních díky lepší daňové optimalizaci, než kterou byste si provedli vy sami.