Kontaktujte nás

Zpracování mezd

Zpracování mezd je sice nedílnou součástí vedení účetnictví, ne každý podnik jej ale potřebuje, protože například nemá žádné zaměstnance, u kterých by bylo nutné mzdy počítat. Jestliže ale vy nějaké pracovníky zaměstnáváte, tak se bez odborného zpracování mezd určitě neobejdete.

Připravit mzdy tak, aby byly vyplaceny v dané výši, zároveň se odvedly veškeré nezbytné zálohy finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojištění, není nic jednoduché. Od tohoto tu však je naše firma.

Při zpracování mezd externí firmou můžete výrazně ušetřit. Nemusíte platit účetní osm hodin denně, ani pořizovat drahý počítačový software, případně věnovat čas a peníze odbornému školení. U nás máte jistotu kvalitních služeb, jelikož naše mzdové účetní jsou pravidelně proškolovány a znají tak nejnovější legislativu. Kromě samotného zpracování mezd jsou schopné zajistit též vedení účetnictví nebo daňovou evidenci.

V rámci zpracování mezd zajišťujeme tyto činnosti:

  • přípravu kompletní mzdové evidence,
  • přihlášky a odhlášky zaměstnanců,
  • přehledy pro zdravotní pojišťovny a správu sociálního zabezpečení,
  • kompletní personalistiku.

Zpracování mezd – ceník

Bližší informace o zpracování mezd kontaktujte nás telefonický nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, a dozvíte, kolik za náš čas zaplatíte. I tak výrazně ušetříte v porovnání se zaměstnáním vlastní mzdové účetní. Nabizime cenu za zpracovani mezd 250-350 Kč/zaměstnanec/měsic. Mužeme také cenik uzpůsobit vašim potřebám.